kosmeter@kosmeter.pl +123 456 7890

Nowa woda perfumowana AVON Little Lace Dress

Kobiecy, elegancki, zawsze ponadczasowy – taki właśnie jest zapach Little Lace Dress. Nowa odsłona kultowego zapachu AVON Little Black Dress, została stworzona dla kobiet tajemniczych i pewnych siebie, do których pasują zapachy z kategorii orientalno-kwiatowej.

AVON Little Lace Dress to niezwykle kobieca kompozycja. Misterna, jak ręcznie pleciona koronka, która jest symbolem klasyki, seksapilu i zmysłowości. Nigdy nie wychodzi z mody i sprawia, że kobieta czuje się seksowna i tajemnicza.

Bazę głowy AVON Little Lace Dress otwiera zalotna nuta mandarynki sycylijskiej i czarnej porzeczki, lekko rozpieszczając zmysły i podkreślając ognisty temperament. W sercu zapachu pulsuje intensywna nuta tajemniczych kwiatów czarnego irysa i nocnego jaśminu, które otulają kobietę swoim słodkim aromatem. W finale wybrzmiewa głęboki akord liści paczuli, który nadaje zalotnego charakteru i roztacza swoje ciepło.

Nowa, ekskluzywna propozycja od AVON to zapach dla kobiet, delikatnych, tajemniczych, ale również prowokujących. Kobiety wybierające AVON Little Lace Dress cenią w sobie elegancję, styl i klasę. Woda perfumowana ma podkreślać ich temperament i seksapil. Kompozycja ma za zadanie uwieść orientalno-kwiatową nutą. Piękny, klasyczny flakon o wyraźnych liniach został wykonany z przezroczystego szkła i przyozdobiony czarną koronką.