Współpraca

Chcesz z nami współpracować?

Piszesz, tworzysz teksty o kosmetykach, piszesz do szuflady? A może pasjonuje Cię uroda, prowadzisz blog i chcesz publikować pod własnym imieniem i nazwiskiem? Zgłoś się do nas! Czekamy na recenzje kosmetyków, artykuły związane z pielęgnacją urody. Sprawdzimy co potrafisz i być może opublikujemy Twoje materiały na naszym portalu!

Publikując na Kosmeter.pl Twoje teksty dotrą do tysięcy odbiorców! To doskonała forma reklamy dla Twojej twórczości.

Kosmeter.pl wystawi współpracownikom listy referencyjne. Najaktywniejsi będą mieli szansę zostać częścią naszej redakcji!

Pochwal się swoją pasją!

Stwórz makijaż krok po kroku i zrób co najmniej 5 zdjęć obrazujących etapy jego wykonania. Makijaż nie powinien być nigdzie wcześniej publikowany. Dodaj listę użytych kosmetyków i opis poszczególnych etapów wykonania makijażu.

Wolisz nagrywać filmy poradnikowe i tutoriale? Super! Twój materiał umieścimy na naszej stronie. Wystarczy, że wrzucisz film na YT i prześlesz nam link.

Do materiału należy dołączyć dane kontaktowe (imię, nazwisko, opcjonalnie numer telefonu). Jeśli prowadzisz blog, dodaj także jego adres.

 

Współpraca z firmami i organizacjami

Patronat medialny

Kosmeter.pl obejmie patronat medialny nad inicjatywami związanymi z urodą. Opublikujemy zapowiedź, relacje z wydarzenia i materiały multimedialne.

Zachęcamy również agencje i działy PR do przesyłania informacji prasowych.

Konkursy

Ufunduj nagrodę, a my zajmiemy się resztą. O Twojej firmie bądź organizacji dowie się rzesza naszych czytelników! Masz już gotowy konkurs? To świetnie! Prześlij nam swoją propozycję, a my przedstawimy ją w atrakcyjnej formie.

 

Wszelkie propozycje współprac, zapytanie ofertowe oraz gotowe materiały prosimy kierować na wspolpraca@kosmeter.pl

Zapraszamy do współpracy!

Monika Bułakowska

Redaktor naczelna portalu Kosmeter.pl

 

Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w nadesłanych tekstach (korekty, skróty, dzielenie na podrozdziały bądź części ukazujące się w kolejnych publikacjach).