Profil produktu

Podkład w kompakcie Photo Filter Creamy Powder Foundation Podkłady

Marka: Smashbox
Producent: Smashbox
Cena: 159,00 PLN/ 9,9 g
Ocena: 5,0
Opis:

Podkład w pudrze, działający dokładnie tak, jak filtry fotograficzne, które sprawiają, że Twoja cera uzyskuje idealny wygląd. Te transparentne filtry powodują załamanie światła w różnych kierunkach, zacierając niedoskonałości. Powoduje to uzyskanie efektu całkowicie gładkiej, ale jednocześnie pełnej energii cery – jest to filtr fotograficzny w kompakcie, umożliwiający osiągnięcie perfekcyjnego wyglądu.

Wyobraź sobie prawie niewidoczną powłokę pomiędzy podkładem pudrowym oraz swoją skórą – to jest właśnie ten efekt, który zapewniają polimery Photoset. Pomaga on zapobiec zetknięciu naturalnego sebum z formułą pudru, aby uzyskać wykończenie makijażu, które nie powoduje wysychania skóry, nie zatyka porów, nie pozostawia smug oraz nie zbija się w grudki. Ponadto puder ten ma beztłuszczową formułę.

Opakowanie zawiera dwustronną gąbkę:
Strona aksamitna = naturalne, lekkie krycie.
Strona gładka = półmatowe, pełniejsze krycie.

Komentarze  

msoliwoda ocena produktu: 5/5

2015-01-28, 20:26: Bardzo wysokiej jakości podkład kompaktowy. Efekt to aksamitna promienna cera " jak z obrazka". Zgrabne funkcyjne pudełeczko z lusterkiem i gąbeczka do aplikacji. Gąbeczka jest dwustronna, ja używam strony aksamitnej która daje lekkie krycie. Ze względu na cenę używam go tylko na specjale okazje i zawsze nie mogę się napatrzyć na siebie w lustrze.