Profil produktu

Szampon i Płyn do Kąpieli dla Niemowlaków i Dzieci SWEET Szampony

Marka: Pat & Rub
Producent: Pat & Rub
Cena: 39,00 PLN/ 250 ml
Ocena: 4,0
Opis:

Szampon i Płyn do Kąpieli dla Niemowlaków i Dzieci SWEET został stworzony z myślą o delikatnych włosach i skórze niemowląt i dzieci. Bardzo łagodnie i dokładnie myje włosy i ciało dziecka nie wysuszając skóry. Zawiera roślinne delikatne środki myjące oraz substancje nawilżające, łagodzące podrażnienia i odbudowujące pożyteczną florę bakteryjną. Posiada subtelny aromat – zapach jest naturalny i hipoalergiczny. Płyn jest też doskonały do mycia ciała i włosów dla osób dorosłych o wrażliwej skórze ciała i/lub głowy.

Recenzja redakcji:

Recenzja użytkownika

ocena produktu: 4/5

Szampon bez silnych detergentów jak SLS-y, co jest dla mnie dużym plusem. Może go używać cała rodzina. Niezwykle łagodny, docenią go osoby z wrażliwą skórą głowy. Łagodnie myje włosy, najlepiej sprawdza się przy codziennym myciu, nie oczyszcza dokładnie włosów, więc warto raz w tygodniu użyć zamiast niego, silniejszego szamponu. Zapach prawie niewyczuwalny. Nie wiem jak działa na dzieci, bo tylko ja go stosowałam. Cena mogłaby być nieco niższa.

Komentarze  

Żurnalistka ocena produktu: 4/5

2015-06-23, 19:55: Całkiem wydajny. Trochę plącze włosy, więc odżywka jest po nim niezbędna. Nadaje się do delikatnej skóry głowy, takiej jak moja. I fakt, mógłby być nieco tańszy, bo na rynku bez trudu znajdziemy szampony dla dzieci o podobnych właściwościach. Tyle, że ten został stworzony ze składników eko. Z chęcią do niego wrócę.