Profil produktu

Baza pod cienie Eye DO! Bazy pod makijaż

Marka: MIYO
Producent: Pierre Rene
Cena: 9,99 PLN/ 7 g
Ocena: 4,0
Opis:

Baza pod cienie EYE DO! dzięki swej satynowej konsystencji oraz barwie w odcieniu nude idealnie wyrówna koloryt powieki, tworząc płótno do stworzenia niesamowitego dzieła! Wydobędzie z cieni pigment oraz przedłuży ich trwałość!

Recenzja redakcji:

Dobry produkt w niskiej cenie

ocena produktu: 4/5

Baza jest bardzo wydajna. Wystarczy minimalna ilość, by pokryć całą powiekę. Swoje opakowanie mam już rok, a jest w nim jeszcze połowa produktu. Baza pod cienie Myio nadaje sie przede wszystkim do suchych powiek, na tłustych może się rolować, dlatego lepiej nakładać małą ilość. Dzięki niej cienie na opiwece utrzymują się jakieś 6 godzin (w przypadku mniej trwałych) i kilka godzin dłużej w przypadku tych o lepszej jakości. Podbija kolor cieni, dzięki czemu makijaż oka jest bardziej intensywny. Baza całkiem fajna jak na taką cenę. Mogłaby być nieco trwalsza. Produkrt dobry dla mało wymagających.

Komentarze  

Wszechkrólowa ocena produktu: 4/5

2015-08-30, 10:29: Również oceniam bazę na 4 punkty. Jest całkiem fajna dla osób, które nie oczekują 24 godzinnej trwałości. Baze nakładałam rano przed wyjściem do pracy, po powrocie (po0nad 8 godzin) cienie były wciąż na powiece, niestety w niektórych miejscach wyblakły. Zresztą nie oszukujmy się, za taką cenę rzadko trafiają się kosmetyki drogeryjne o trwałości tych profesjonalnych. Mimo wszystko, reasumując cena- wydajność-jakość: jest naprawdę ok!