Profil produktu

Regenerujący krem do rzęs Rzęsy

Marka: L'biotica
Producent: L'biotica
Cena: 15,00 PLN/ 10 ml
Ocena: 3,0
Opis:

L’biotica - regenerujący krem do rzęs został opracowany, by odżywiać i odnawiać Twoje rzęsy, tak aby były naturalnie piękne.

L’biotica - regenerujący krem do rzęs to jedyny na rynku polskim oparty na naturalnych składnikach generyczny krem powodujący wzrost rzęs. Produkt może być stosowany bez ograniczeń także przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Nie jest szkodliwy ani drażniący nawet dla bardzo wrażliwych oczu. Kremowa konsystencja i specjalny aplikator umożliwiają precyzyjne nałożenie preparatu.

L’biotica - regenerujący krem do rzęs zalecany jest Paniom:

  • używającym tuszu do rzęs lub sztucznych rzęs,
  • mającym krótkie lub rzadkie rzęsy,
  • którym wypadają rzęsy.

Wydłuża, pogrubia rzęsy i zapobiega ich wypadaniu.

Nawilża i wzmacnia, stymulując naturalny wzrost rzęs.

Przebadany oftalmologicznie.

Recenzja redakcji:

Koniec z wypadającymi rzęsami

ocena produktu: 5/5

Przez pewien czas miałam problem z wypadającymi rzęsami. Niby normalny proces, jednak był ewidentnie wzmożony. Nigdy nie porównałabym swoich włosków do wachlarzy, ale przerażona wizją ich braku, pobiegłam do apteki. Dostałam krem do rzęs, który przypadł mi do gustu, mimo braku aplikatora. Nadaje się tylko na noc, ponieważ jest bardzo tłusty. Po pewnym czasie zauważyłam, że wypadających rzęs jest mniej. Produkt nie wydłużył ich, ale na pewno wzmocnił.

Agata Dragun autor: Agata Dragun

Komentarze  

msoliwoda ocena produktu: 3/5

2015-01-28, 20:35: Codziennie używam zalotki do rzęs wiec w celu ich wzmocnienia smarowałam je olejkiem rycynowym, L’biotica - regenerujący krem do rzęs kupiłam w celu odżywienia i ich wzmocnienia. Po około 2 miesiącach użytkowania nie zaobserwowałam spektakularnych zmian. Mam mieszane uczucia co do glicerynowej konsystencji produktu, z jednej strony nawilża górna i dolna powiekę oka, ale rano budzę się "posklejana". Krem nakładam po prostu palcem na dolne i górne rzęsy na noc, minus za brak aplikatora.