Profil produktu

Czarny Eye Liner Eyelinery

Marka: Joko Cosmetics
Producent: Miraculum
Cena: 13,60 PLN/ 5 ml
Ocena: 3,0

Porównywarka ›


brak produktów w porównywarce

Rodzaj skóry:
#każdy rodzaj skóry
Opis:

Czarna kreska na górnej powiece, to makijaż ponadczasowy. Nadaje spojrzeniu zmysłowości i głębi, wydobywa kolor tęczówki i pozwala jednym pociągnięciem skorygować kształt oczu. Kobiety na całym świecie do dziś chętnie naśladują ten styl – kobiety wyzwolonej i tajemniczej jak jej spojrzenie.

Tajemnicą perfekcyjnego podkreślenia oka eye linerem jest precyzyjny pędzelek, tak łatwy w użyciu, że malowanie nim stanie się przyjemnością. Powinien być idealnie wyprofilowany, sprężysty, a jego grubość dostosowana do efektu jaki chcemy uzyskać.

Eye Liner Czarny z pędzelkiem JOKO – to czarny, wodoodporny tusz z cieniutkim pędzelkiem, który umożliwia narysowanie nawet najcieńszej linii na powiece u samej nasady rzęs. Elastyczna formuła tuszu zapobiega jego wysychaniu i wykruszaniu się. Produkt nie rozmazuje się w wilgotnych warunkach, utrzymując się nawet do 16 godzin.

Recenzja redakcji:

Kreska elegantka

ocena produktu: 5/5

Przestestowałam już wiele eyelinerów i przyznaję, że ten jest naprawdę dobry. Podczas aplikacji nie sprawia problemów - szybko zasycha i nie odbija się na górnej powiece. Po nałożeniu kreska jest intensywnie czarna. Eyeliner trzyma się cały dzień i nie wymaga poprawek. Minusem jest elastyczny pędzelek, który może być problemem szczególnie dla osób początkujących. 

Agata Dragun autor: Agata Dragun

Komentarze  

Żurnalistka ocena produktu: 3/5

2015-05-19, 18:33: U mnie ten eyeliner wypadł średnio. O ile szybko zastygająca konsystencja i głęboka czerń są jak najbardziej na plus, o tyle opakowanie okazało się kompletną porażką. Pędzelek już po trzech użyciach rozdwoił się, a nawet podzielił na 3, wywijając włoski w każdą stronę. Nie da rany normalnie malować nim kreski. Chyba, że poucinam wywinięte końcówki. Zapewne trafił mi się jakiś felerny egzemplarz, albo sama coś zepsułam, nie mniej pędzelek powinien być bardziej odporny.