Profil produktu

Błyszczyk Shine your lips Błyszczyki

Marka: Joko Cosmetics
Producent: Miraculum
Cena: 13,59 PLN/ szt.
Ocena: 5,0

Porównywarka ›


brak produktów w porównywarce

Rodzaj skóry:
#każdy rodzaj skóry
Opis:

Błyszczyki Shine Your Lips nie tylko uwydatnią usta, ale też zadbają o ich kondycję. W ich formule znajduje sięolej winogronowy i kompleks witamin A, E i F zwanymi witaminami młodości, które sprawiają, że usta wyglądają perfekcyjnie. Olej winogronowy jest także bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych w tym kwasu linolenowego, który idealnie nawilża i odżywia delikatną skórę ust. Shine Your Lips gwarantuje też pożądany efekt mokrych ust, zapewniając idealny balans między połyskiem a kolorem. Z błyszczykiem JOKO Shine Your Lips, każda kobieta poczuje się wyjątkowo i kobieco.

Recenzja redakcji:

Ożywione usta

ocena produktu: 5/5

Błyszczyk Shine Your Lips 018 to świetny produkt w przystępnej cenie. Kolor produktu w opakowaniu może wydać się zbyt intensywny, jednak po aplikacji jest delikatny i kobiecy. Aby uzyskać mocniejszy efekt, trzeba nałożyć dwie cienkie warstwy. Uważam to za plus, bo jego odcień można stopniować w zależności od okazji. Zazwyczaj błyszczyki kojarzyły mi się z brakiem trwałości, jednak ten produkt temu zaprzecza. Nie utrzymuje się cały dzień, ale przetrwa zakupy lub spacer, nawet wietrzny. Malując się, lepiej mieć przy sobie lusterko, aby nałożyć go równomiernie. Przez jego trwałość i efekt nawilżonych ust mam wrażenie, że to innowacyjny produkt.

Agata Dragun autor: Agata Dragun

Komentarze  

Natalia Szymańska ocena produktu: 5/5

2015-05-20, 11:38: Jestem bardzo zadowolona z produktu. Początkowo nie byłam przekonana co do koloru, gdyż bałam się, że nam moich wąskich ustach nie będzie dobrze wyglądał. Jednak po pierwszej aplikacji zmieniłam zdanie. U mnie ma wielki plus za to, że nie wysusza ust, a nawet jestem skłonna twierdzić, iż je nawilża. Zdecydowanie polecam.