Profil produktu

Błyszczyk Color Your Lips Błyszczyki

Marka: Joko Cosmetics
Producent: Miraculum
Cena: 15,99 PLN/ szt.
Ocena: 5,0

Porównywarka ›


brak produktów w porównywarce

Rodzaj skóry:
#każdy rodzaj skóry
Opis:

Delikatna skóra ust wymaga specjalnej pielęgnacji i nawilżania. JOKO Color Your Lips łączy w sobie funkcje błyszczyka oraz balsamu do ust, nie trzeba więc wybierać pomiędzy dbałością o wygląd a odpowiednią pielęgnacją. Usta nabierają zmysłowego, lustrzanego blasku podczas gdy składniki aktywne poprawiają kondycję skóry nawilżając ją i odżywiając.

Recenzja redakcji:

Wiosenne usta

ocena produktu: 5/5

Do tej pory błyszczyki kojarzyły mi się z ładnym efektem na ustach, ale także brakiem trwałości. Colour Your Lips nr 10 bardzo mnie zaskoczył. Kolor kosmetyku, widoczny w opakowaniu, po nałożeniu na wargi traci intensywność, jednak to duży plus, ponieważ jest zbyt cukierkowy. Błyszczyk, jak na tego typu produkt, zaskoczył mnie swoją trwałością. Delikatny odcień utrzymuje się na ustach nawet po spożywaniu napojów. Skłamałabym, mówiąc że ten efekt trwa cały dzień, ale spokojnie wytrzyma zakupy lub spacer z przyjaciółką. Poza tym, po aplikacji produktu jeszcze przez długi czas cieszę się delikatnymi i miękkimi ustami. Minusem jest to, że błyszczyk trzeba nakładać przed lustrem. Bez niego możesz się nierówno pomalować. To bardzo fajny produkt w przystępnej cenie. 

Agata Dragun autor: Agata Dragun

Komentarze  

Natalia Szymańska ocena produktu: 5/5

2015-05-20, 11:44: Błyszczyk zdecydowanie ma w sobie więcej plusów niż minusów. Aplikuje się łatwo, chociaż wymaga dokładnego "rozsmarowania". Idealnie współgrał z moimi wąskimi ustami, podkreślając ich atuty. Na ustach utrzymuje się wystarczająco długo i nie trzeba powtarzać aplikacji co chwilę. Uważam, że produkt jest wart swojej ceny.