Profil produktu

Trwały lakier do paznokci Paznokcie

Marka: Golden Rose
Producent: Erkul Cosmetics
Cena: 6,90 PLN/ 10,5 ml
Ocena: 5,0
Opis:

Seria wysokiej jakości lakierów do paznokci. Wygodny, szeroki pędzelek umożliwia równomierne rozprowadzenie lakieru, nie pozostawiając smug. Już jedna warstwa zapewni idealne krycie i wysoki połysk. Długotrwała formuła gwarantuje trwałość lakieru, czyniąc go bardziej odpornym na odpryskiwania i wszelkie mechaniczne uszkodzenia.

Komentarze  

Wisia

2015-09-28, 11:24: Pędzelek tej serii jest absolutnie idealny, nie myślałam że malowanie tak szerokim pędzelkiem będzie takie proste i szybkie. Niestety biały (1) lakier tej serii jest wg mnie nie najlepszy, chociaż możliwe, że po prostu ja nie umiem nim pomalować równo paznokci.

Freewolna ocena produktu: 5/5

2015-07-25, 13:50: Ponieważ ja całkowicie przerzuciłam się na lakiery hybrydowe, kolekcję tradycyjnych lakirów do paznokci sprezentowałam mojej mamie. Z Golden Rose w kolorze 64 była bardzo zadowolona. Rozbielona brzoskwinia pięknie prezentuje się na opalonej skórze dłoni i przykuwa uwagę. Mimo sprzątania i gotowania oceniła go na dość trwały. Po dwóch dniach pojawiły się odpryski na słabszych paznokciach. Jest zadowolona także z krycia. Dwie warstwy wystarczyły, by kolor był intensywny. W imieniu mojej mamy daję mu 5 ;).