Profil produktu

Idealist Serum zmniejszające widoczność porów Koncentraty i sera

Marka: Estee Lauder
Producent: Estee Lauder
Cena: 219,00 PLN/ 30 ml
Ocena: 5,0
Opis:

Kolejna wersja Idealist zapewnia aksamitnie miękką i gładką skórę oraz widocznie zmniejszone pory. Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher pomaga usunąć zrogowaciały naskórek i przyczynia sie do odbudowy zdrowych komórek. Zmniejsza pory (przy regularnym stosowaniu przez 4 tygodnie nawet do 69%). Usuwa nagromadzone w porach zanieczyszczenia, dogłębnie oczyszcza pory, powodując ich zmniejszenie. Wyrównuje koloryt skory oraz rozjaśnia przebarwienia. Zawiera 3 razy więcej substancji złuszczających i wygładzających niż jego poprzednik. Do stosowania rano pod krem.

Recenzja redakcji:

Recenzja użytkownika

ocena produktu: 5/5

Mam cerę dojrzała i używam tego serum pod makijaż. Cera jest aksamitna miękką i gładka. Nie zamienię go na żaden inny krem/serum pod makijaż.
basia55 autor: basia55

Komentarze  

Pędzle_Marty ocena produktu: 5/5

2017-03-19, 17:19: Dostałam pełnowymiarowy produkt jako prezent od marki Estee Lauder :) Zanim go otwarłam przeczekał w moim kufrze kilka miesięcy... Kiedy skończyłam krem z Diora( bez rewelacji) postanowiłam sięgnąć po nową pielęgnację i padło na marke estee. Całe zapasy skomponowałam tak aby wszystko pasowało do siebie. Produkt bezbłędny razem z pielęgnacja oczyszczającą sprawił, że moja skóra nigdy nie była tak gładka i jedwabista. Jestem w nim zakochana i z wzajemnością