Profil produktu

Żel matujący Linia Max Dermasebum Line Żele i pianki do mycia twarzy

Marka: CLARENA
Producent: CLARENA
Cena: 33,00 PLN/ 200 ml
Ocena: 5,0
Opis:

Delikatnie myje skórę. Pore Reductyl normalizuje pracę gruczołów łojowych, przez co zmniejsza ilość sebum i widoczność porów

PORE REDUCTYL – wyciąg z grzyba z rodziny hub, zmniejsza ilość produkowanego przez skórę sebum, matuje, ściąga i zwęża pory.

Kwas salicylowy – usuwając zrogowaciałe komórki reguluje odnowę skóry, wygładza jej strukturę i rozjaśnia koloryt. Odblokowuje ujścia gruczołów łojowych zapobiegając tworzeniu się wyprysków i zaskórników.

Ekstrakt z wierzby białej – dzięki zawartości kwasu salicylowego reguluje pracę gruczołów łojowych, złuszcza, oczyszcza pory i przyspiesza gojenie stanów zapalnych skóry.

Ekstrakt z lnu – dzięki obecności śluzów, tworzy warstwę ochronną która chroni przed utratą wody, wygładza, nawilżą i przyspiesza regenerację skóry.

Recenzja redakcji:

Żel matujący

ocena produktu: 4/5

Podstawową zaletą żelu jest jego orzeźwiający zapach, który przydaje się szczególnie o poranku. Potrafi mnie skutecznie postawić na nogi i wprawić w dobry nastrój. Ale to nie koniec. Po zastosowaniu skóra jest napięta, gładka i porządnie oczyszczona. Mam jednak wątpliwości co do właściwości matujących. U siebie ich nie zauważyłam. 

Agata Dragun autor: Agata Dragun

Komentarze  

Freewolna ocena produktu: 5/5

2015-01-08, 13:17: Cudownie pachnie, oczyszcza i odświeża. Czuję, że po nim mam cudowną skórę.