Profil produktu

Wypiekany róż w kamieniu Róże

Marka: Bourjois
Producent: BOURJOIS
Cena: 50,00 PLN/ 2,5 g
Ocena: 5,0
Opis:

Wypiekana tekstura różu podczas aplikacji zamienia się w lekki puder, łatwy w nałożeniu i idealnie wtapiający się w skórę. Jedno pociągnięcie pędzelka uwalnia zniewalający aromat różany. Szeroka paleta kolorów pozwoli Ci znaleźć odpowiedni odcień na dzień, na wieczór, na lato czy na zimę. Wbudowane lusterko i pędzelek ułatwiają małe poprawki.

Recenzja redakcji:

Kultowy kosmetyk

ocena produktu: 5/5

Tak stary, że pamięta jeszcze nasze prapraprababki i wciąż nie schodzi z piedestału makijażowych hitów. Nie zostawia smug. Dzięki twardej i zbitej konsystencji, można kontrolować ilość nałożonego produktu, więc nawet osoby niewprawione w aplikacji różu, powinny sobie poradzić. To kosmetyk wielowymiarowy. Może być aplikowany również na mokro, dzięki czemu uzyskamy zupełnie inne wykończenie makijażu (stanie się pomadka, cieniem, czy różem w kremie). Pachnie pudrowymi perfumami. Jest bardzo wydajny. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że każdy znajdzie kolor odpowiedni dla siebie.

Komentarze  

msoliwoda ocena produktu: 5/5

2015-03-17, 22:02: Mój ulubiony :) bardzo praktyczne zgrabne opakowanie z lusterkiem, zamykane na magnes. Mieści się w nim wyprofilowany pędzelek z naturalnego włosia. Używam koloru nr 34 który ma odcień brzoskwiniowo różowy ze złota poświatą. Jest bardzo wydajny, bardzo dobrze się utrzymuje. Jest niezastąpiony w moim codziennym makijażu.

kar21ina ocena produktu: 5/5

2015-02-19, 15:29: W mojej ocenie produkt bardzo dobry. Doskonale utrzymuje się na twarzy, a do tego jest bardzo wydajny. Ja swój używam już na pewno za długo, cena zwróciła się wielokrotnie porównaniu z poprzednimi, których używałam.
Polecam.