Profil produktu

Samoopalająca drogocenna mgiełka arganowa Bronzery i samoopalacze

Marka: Bielenda
Producent: Bielenda
Cena: 20,00 PLN/ 150 ml
Ocena: 4,5
Opis:

Wyjątkowy produkt pozwalający ekspresowo uzyskać efekt naturalnej opalenizny bez smug i przebarwień. Innowacyjna formuła w bezpieczny i przyjazny sposób nadaje skórze złoty słoneczny odcień. Pierwsze efekty są widoczne już po godzinie od aplikacji. Systematyczne stosowanie sukcesywnie przyciemnia odcień skóry, brązowi go i nadaje zdrowego złotego kolorytu. Mgiełka wchłania się ekspresowo, a przyjazna formuła ułatwia równomierną aplikację, zapobiegając pojawianiu się nieestetycznych smug i miejscowych przebarwień. Piękny egzotyczny zapach mgiełki pozostaje na ciele na długo. Stosowanie: wstrząsnąć przed użyciem. Mgiełkę rozpylić na ciało i równomiernie rozprowadzić dłońmi. Po aplikacji dokładnie umyć ręce

Recenzja redakcji:

Recenzja użytkownika

ocena produktu: 5/5

Daje naturalny efekt lekkiej ciepłej opalenizny, bardzo dobrze się rozprowadza i nie pozostawia smug! Jest bardzo delikatna i przyjemna, szybko się wchłania i dobrze nawilża skórę. Ma świetny zapach arganowo-owocowy, nawet po kilku godzinach ładnie pachnie, nie tak jak inne samoopalacze "spalenizna". U mnie zauważalny i zadowalający efekt był po 2 użyciu.
msoliwoda autor: msoliwoda

Komentarze  

Freewolna ocena produktu: 4/5

2015-07-22, 21:54: Boję się tego typu produktów, więc nie aplikowałam go bezpośrednio na ciało. Łączyłam z balsamem do opalania na dłoni i dopiero nanosiłam na skórę. Już po pierwszym użyciu widziałam delikatną opaleniznę. Niestety, mimo wszystko utworzyła smugi.