Artykuł

Trendy kolorystyczne w 2016 roku Makijaż

#jak wygląda kolor serenity#kolor roku 2016#kosmetyki w kolorze pantone#makijaż w kolorze pantone#pantone kolor 2016#rose quartz co to za kolor

W 2015 roku prym wiodła marsala. Tegoroczna królowa ustępuje miejsca godnym następcom. Według Pantone, kolorami 2016 roku będą Rose Quartz oraz Serenity.

W kończącym się już roku kalendarzowym na wybiegach królowała Marsala. Widać ją było nie tylko w projektowanych kreacjach, ale przede wszystkim w makijażu i manicure! Dzięki temu trendowi, wiele kobiet odważyło się na bardziej wyrazisty look. Szczególnie pożądane były pomadki, które dodawały pazura i uzupełniały stylizację.

 

Od nowego roku na salony mają wkroczyć nowe kolory. Ku zaskoczeniu wielu osób, to spokojne i wyrafinowane połączenie chłodnego błękitu i ciepłego różu. Rose Quartz i Serenity mają wprowadzić równowagę, spokój i ukojenie.

 

 

Kolory 2016 roku będą świetnie wyglądać razem, ale także w połączeniu z szarością czy brązami. Poszukiwaczki makijażowych i lakierowych inspiracji na pewno będą zachwycone wieloma możliwościami zestawienia tych kolorów z całą paletą barw.

Przygotowaliśmy także propozycje produktów, które na pewno Was zaciekawią:

Golden Rose, Trwały lakier do paznokci 6,90

Essie, Lakier do paznokci 35 zł

Pierre Rene, Róż do policzków Rouge Powder 16,99

Astor, Szminka w kredce Lipcolor Butter 25,00

Sally Hansen, Lakier do paznokci Hard As Nail Xtreme Wear 15,90

 

 

 

Komentarze