Artykuł

Na czym polega usługa brow bar? Video

#czy warto skorzystać z brow baru#ile kosztuje pełen pakiet brow bar#na czym polega brow bar

Brow Bar to usługa marki Benefit, polegająca na profesjonalnej regulacji i stylizacji brwi. Składa się na nią nadanie odpowiedniego kształtu i koloru. Jak wygląda zabieg i czy warto się na niego zdecydować?

Brwi tworzą kształt i rysy twarzy. Mogą postarzyć, wyszczuplić, odmłodzić, a nawet złagodzić jej wyraz. Dobrze zrobione, optycznie powiększają oczy. Dlatego są tak ważnym elementem makijażu. Wiele z nas nie raz trafiło na mało doświadczone kosmetyczki, które nie potrafiły nadać brwiom  pożądanego kształtu. Wizyta zakończyła się fiaskiem, a pieniądze porszły w błoto. Usługa Brow Bar marki Benefit chociaż nie należy do najtańszych, gwarantuje, że po zabiegu już nigdy nie będziemy chciały wrócić do poprzednich metod regulacji i stylizacj brwi.

Pełen pakiet Brow Baru, czyli regulacja i barwienie brwi, to ksozt 89 zł. Zabieg trwa około 20 minut i składa się z kilku faz. Po wszystkim stylistka robi także makijaż oczu. Szczerze mówiąc, żadna kosmetyczka nie zrobiła mi tak perfekcyjnych brwi, jak pani Justyna. Były idealnie wyregulowane, a twarz wyglądała na wypoczętą. Chociaż usługa nie jest najtańsza, to z całą pewnością warta swojej ceny!

 

 

Komentarze  

Freewolna

2015-01-08, 14:02: Trochę drogo, ale pełna obsługa. Gdybym była posiadaczką gęstych brwi, pewnie bym się skusiła. U mnie nie ma już z czego nadać kształtu. Jedyna nadzieja w rysowaniu ;)

Agusia_

2015-01-07, 21:39: Fajna sprawa, jeśli ktoś nie umie poradzić sobie z brwiami. Jednak cena jest spora.