Artykuł

Maskara Lancome Hypnôse Volume-à-porter Nowości

#hypnose maskara#lancome Hypnôse#nowa maskara Lanocome#tusz do rzęs lancome

Autor

materiały prasowe
materiały prasowe

Nowa maskara Lancôme Hypnôse Volume-à-porter sprawia, że makijaż nie kruszy się i nie rozmazuje. Tusz nadaje naturalne wykończenie sprawiając, że rzęsy wyglądają lekko, a zarazem wyraziście.

Oczy potrafią mówić równie donośnie jak głos. Marka Lancôme postanowiła stworzyć produkt do makijażu, który podkreśli siłę spojrzenia, jednocześnie pozwalając makijażowi zachować naturalność: oto tusz do rzęs Hypnôse Volume-à-porter.

Nowa maskara zaledwie jednym ruchem pozwala nadać widoczną objętość rzęsa po rzęsie. Efekt jest spektakularny, a przy tym niewiarygodnie naturalny. Rzęsy stają się wizualnie gęstsze i wydłużone, jednocześnie zachowując swoją naturalną elastyczność i miękkość.

Hypnôse Volume-à-porter to połączenie nowoczesnego elastomerowego aplikatora oraz unikatowej formuły. Opracowana, aby idealnie współgrać ze szczoteczką hybrydowa formuła umożliwia uzyskanie długotrwałego makijażu bez kruszenia się i rozmazywania. Rzęsy pozostają lekkie, elastyczne, a jednocześnie stają się intensywne i wyraziste.

MINIMALNY WYSIŁEK, MAKSYMALNY EFEKT

Formuła Hypnôse Volume-à-porter zawiera optymalną ilość składników, aby zapewnić intensywny kolor makijażu w połączeniu z efektem objętości rzęs. Opracowana z myślą, aby idealnie współgrać ze szczoteczką, hybrydowa formuła posiada kremową konsystencję. Umożliwia ona uzyskanie długotrwałego makijażu, który się nie kruszy ani nie rozmazuje.

Aby zapewnić makijażowi optymalną trwałość, zawiera lateks, który otula rzęsy gładką i jednolitą warstwą. Rzęsy pozostają lekkie i elastyczne, a ich makijaż ma idealne wykończenie. Ale to jeszcze nie wszystko. W związku z tym, że róża jest bardzo bliska sercu Lancôme, formuła została wzbogacona roślinnymi komórkami macierzystymi. Z upływem tygodni maskara sprawia, że rzęsy stają się odczuwalnie bardziej miękkie i wzmocnione, dzięki czemu oczy zyskują zauważalnie gęstą i intensywną oprawę.

 

Komentarze