Artykuł

Manicure hybrydowy z Pierre Rene Video

##hybrydy pierre rene#jak wykonać manicure hybrydowy#manicure hybrydowy#zestaw do manicure hybrydowego

Samodzielne wykonanie manicure hybrydowego wcale nie musi być trudne. Przekonuje o tym Pierre Rene. Sprawdziliśmy, jak zestaw do domowego manicure hybrydowego tej polskiej marki sprawdza się w praktyce.

Co zawiera zestaw od Pierre Rene?

Zestaw do domowego manicure hybrydowego Pierre Rene zawiera sześć produktów:

- primer

- bazę

- top

- hybrydowy lakier kolorowy

- cleaner

- zmywacz

Są to preparaty potrzebne do wykonania i zdjęcia manicure hybrydowego. Do zestawu dołączono także instrukcję z obrazkami. Akcesoria, takie jak patyczki bambusowe, waciki bezpyłowe, pilniczek, blok polerski oraz lampę UV musimy nabyć oddzielnie. Niektóre z nich można kupić w sklepie Pierre Rene. Mając już wszystkie potrzebne akcesoria, możesz samodzielnie wykonać manicure hybrydowy. Przekonaj się, że to nie jest trudne.

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Od posiadania pięknych, błyszczących paznokci dzieli cię tylko kilka kroków. Czas poświęcony na wykonanie manicure hybrydowego jest niczym, w porównaniu z dwoma tygodniami trwałości lakieru. Zobacz, jakie to proste!

  1. Matujemy płytkę paznokcia blokiem polerskim i pozbywamy się opiłków. Można zrobić to pędzlem lub szczoteczką do paznokci.
  2. Przemywamy płytkę paznokcia cleanerem, czyli odtłuszczaczem. Dzięki temu pozbędziemy się także zanieczyszczeń.
  3. Nakładamy primer, który dodatkowo odtłuści płytkę i poprawi przyczepność bazy.
  4. Nakładamy bazę i utwardzamy ją w lampie przez 2 min.
  5. Nakładamy pierwszą warstwę lakieru. Pamiętajmy o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia. Utwardzamy w lampie przez 2 min. Czynność powtarzamy.
  6. Nakładamy top, dzięki któremu nasz manicure będzie zabezpieczony i błyszczący. Utwardzamy w lampie przez 2 min.
  7. Całość przemywamy cleanerem. I gotowe!

Czym wyróżnia się zestaw?

Byłyśmy pozytywnie zaskoczone jakością produktów Pierre Rene, ponieważ osiągnęłyśmy naturalny efekt. Jednak przez to, że lakiery są bardzo rzadkie, nietrudno o smugi. Pojawiły się one szczególnie przy użyciu koloru Perfect Nude. Monroe Red nie sprawił kłopotu. Jest intensywny, równomiernie pokrywa płytkę. Dużym ułatwieniem oraz zaletą jest to, że lakiery można utwardzić zarówno w lampie UV, jak i LED. Przetestowałyśmy zmywacz dołączony do zestawu, który w składzie zawiera wyłącznie aceton. Po jego użyciu i upływie 10-15 minut, pozbędziemy się lakieru w całości. To duża zaleta, ponieważ nie musimy piłować lakieru, a tym samym niszczyć płytki paznokcia. Fakt ten docenią przede wszystkim posiadaczki delikatnej płytki paznokcia.

Porównując manicure hybrydowy wykonany zestawem Pierre Rene z produktami innych marek odniosłyśmy wrażenie, że pierwszy nieco mniej się błyszczy. Nie wiemy jednak, co jest przyczyną – top nadający połysk czy cleaner usuwający tłuszcz. Podsumowując, produkty Pierre Rene powinny spełnić oczekiwania kobiet, które wykonują manicure hybrydowy w domu. Primer, baza, kolory i top zawierają 11 ml kosmetyku. Cleaner i zmywacz to pojemność 150 ml. Zakup zestawu bardziej się opłaca, niż w przypadku pojedynczych produktów. Cena lakierów nie jest wygórowana i została zbliżona do produktów o podobnej jakości. Pierre Rene postawiło na bezpieczne i najczęściej wybierane kolory. Czekamy na poszerzenie gamy kolorystycznej i rozwiązanie problemu połysku manicure hybrydowego.

 

Komentarze